Smeg KCV60NE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KCV60NE (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg KCV60NE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

KCV60NE
KCV60BE
KCV60SGE
KCV80NE
KCV80BE
KCV80SGE
EN INSTALLATION MANUAL
DE INSTALLATIONSANLEITUNG
FR MANUEL D’INSTALLATION
NL INSTALLATIE-INSTRUCTIES
ES MANUAL DE INSTALACIÓN
PT LIVRO DE INSTRUÇÕES PARA INSTALAÇÃO
IT LIBRETTO DI INSTALLAZIONE
SV INSTALLATIONSHANDBOK
NO INSTALLASJONSVEILEDNING
FI ASENNUSOHJEET
DA INSTALLATIONSVEJLEDNING
RU РУКОВОДСТВО ПО УСТАНОВКЕ
ET PAIGALDUSJUHEND
LV UZSTĀDĪŠANAS ROKASGRĀMATA
LT
ĮRENGIMO VADOVAS
UK ІНСТРУКЦІЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ
HU ÜZEMBE HELYEZÉSI ÚTMUTATÓ
CS NÁVOD K MONTÁŽI
SK INŠTALAČNÁ PRÍRUČKA
RO MANUAL DE INSTALARE
PL INSTRUKCJA INSTALACJI
HR KNJIŽICE S UPUTAMA
SL NAVODILO ZA NAMESTITEV
EL ΟΔΗΓΊΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ
TR MONTAJ KITAPÇIĞI
BG РЪКОВОДСТВО ЗА МОНТАЖ
KK ОРНАТУ НҰСҚАУЛЫҒЫ
MK УПАТСТВО ЗА МОНТАЖА
SQ UDHËZUES PËR INSTALIMIN
SR УПУТСТВО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ
AR
KCV60SE2
KCV80SE2
KCV60BE2
KCV60NE2
KCV80BE2
KCV80NE2
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KCV60NE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 378.5 mm |
| Höjd: | 450 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 59 kWh |
| Motoreffekt: | - W |
| Belysningsstyrka: | 170 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 52 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 455 mm |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Certifiering: | CE |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 650 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Glas |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Lampor: | 2 W |
| Ansluten effekt: | 272 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 690 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | F |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 65 dB |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 70 dB |
| Kontrollventil: | Ja |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 59 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KCV60NE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025