Smeg KSVV90NRA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSVV90NRA (30 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSVV90NRA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSVV90NRA |
| Vikt: | 21000 g |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 430 mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 54 kWh |
| Förpackningens bredd: | 945 mm |
| Motoreffekt: | 280 W |
| Belysningsstyrka: | 250 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 48 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 870 mm |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Höjd utan skorsten: | 450 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 595 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 26920 g |
| Tryck (Pa): | 431 |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 1300 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | 61 dB |
| Lampor: | 2 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 770 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 61 dB |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 55 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSVV90NRA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025