Smeg FLTK-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FLTK-1 (1 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg FLTK-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | FLTK-1 |
| Vikt: | 370 g |
| Bredd: | 220 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Förpackningens bredd: | 230 mm |
| Ursprungsland: | Italien |
| Modell: | Hushållsvara, filter |
| Produktens färg: | Kol |
| Låddjup: | 230 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 450 g |
| Antal per förpackning: | 2 styck |
| Brand kompatibilitet: | Smeg |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FLTK-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025