Smeg KSET66E Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSET66E (10 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
10
Nedladdningar
579
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET66E |
| Typ av operation: | Hefboom |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 1000 g |
| Bredd: | 155 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 220 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 76.7 kWh |
| Sladdlängd: | 0.9 m |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Motoreffekt: | 140 W |
| Belysningsstyrka: | 130 lx |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 52 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Avtagbart filter: | Ja |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Kraftkälla: | AC |
| Tillgångar: | 2200 W |
| Vattentankens kapacitet: | 1.7 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Justerbar termostat: | Nee |
| Modell: | Inbyggd i taket |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Filtrering: | Ja |
| Trådlös: | Ja |
| Antikalkfilter: | Ja |
| Bas med 360 graders rotationsvinkel: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Tryck (Pa): | 224 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 68 dB |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 142 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 580 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | D |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | B |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 61 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025