Smeg KSET66VBE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSET66VBE (10 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
10
Nedladdningar
1.651
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET66VBE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 660 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 260 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 76.7 kWh |
| Motoreffekt: | 140 W |
| Belysningsstyrka: | 130 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 52 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd i taket |
| Produktens färg: | White, Stainless steel |
| Tryck (Pa): | 224 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 68 dB |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 142 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 580 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | D |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | B |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 61 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025