Smeg KSET900X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSET900X (6 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
6
Nedladdningar
560
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET900X |
| Bredd: | 900 mm |
| Höjd: | 395 mm |
| Motoreffekt: | 150 W |
| Antal motorer: | 2 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 64 dB |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 570 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025