Smeg KSET910X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSET910X (22 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
1.453
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET910X |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 497 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Dörrfärg: | Wit |
| Barnlås: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Motoreffekt: | 240 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 3 lampor |
| Lämplig för paneljustering: | Nee |
| Antal filter: | 4 styck |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Tvätt energiförbrukning: | - kWu |
| Vattenförbrukning per cykel: | - l |
| Årlig tvättenergiförbrukning: | 167 kWu |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 800 RPM |
| Ljudnivå under centrifugering: | - dB |
| Årlig tvättvattenförbrukning: | 9240 l |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Översvämningsskydd: | Ja |
| Vattentillgång: | Koud |
| Modell: | Inbyggd under |
| Dörrdiameter: | 300 mm |
| Nominell kapacitet: | 5 kg |
| Wasprogramma's: | Hygiene/anti-allergy, Black, Easy care, Hand/wool, Quick, Synthetics, Delicate/silk |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Strömförbrukning (vanlig): | 300 W |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 48 dB |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 427 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 132 mm |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025