Smeg KSEV910X1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEV910X1 (169 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
169
Nedladdningar
1.756
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEV910X1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 125 g |
| Bredd: | 128 mm |
| Djup: | 82 mm |
| Höjd: | 17 mm |
| Strömförsörjning: | 5Vdc |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Gränssnitt: | SATA |
| Material: | Aluminium |
| Internera: | Nee |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 2000, XP, Vista\nMac OS\nLinux |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| HDD kapacitet: | 0 GB |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 3000 Mbit/s |
| Mått (B x D x H): | 128 x 82 x 17 mm |
| HDD storlek: | 2.5 " |
| Överföringshastighet: | 3 Gbit/s |
| eSATA: | Ja |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025