Smeg KSG52B Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSG52B (30 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
30
Nedladdningar
1.022
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSG52B |
| Bredd: | 534 mm |
| Djup: | 272 mm |
| Höjd: | 275 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 63 kWh |
| Motoreffekt: | 235 W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 49 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 64 dB |
| Installationsfack, bredd: | 526 mm |
| Installationsfack, djup: | 260 mm |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 238 W |
| Maximal flödeskapacitet: | 460 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | B |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 64 dB |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 70 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 57 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025