Smeg KSGT94X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSGT94X (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 26 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
14
Nedladdningar
997
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSGT94X |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 557 mm |
| Djup: | 411 mm |
| Höjd: | 133.5 mm |
| Snäll: | Inbouw |
| Motoreffekt: | 0 W |
| Avgasanslutningsdiameter: | 196 mm |
| Husmaterial: | Glass, Stainless steel |
| Maximal utsugskapacitet: | 0 m³/uur |
| Antal lampor: | 2 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Strömlampa: | 56 W |
| Antal filter: | 1 stuk(s) |
| Installationsfackets bredd: | 512 mm |
| Installationsfack djup: | 395 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Intensivt läge: | Ja |
| Avgasplats: | Boven |
| Kompatibla produkter: | 5403008 |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025