Smeg KT91X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KT91X (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.074
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KT91X |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 6700 g |
| Bredd: | 431 mm |
| Djup: | 320 mm |
| Höjd: | 93 mm |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Modell: | Halvinbyggd (utdragbar) |
| Frekvensomfång: | 20 - 20000 Hz |
| Signal-brusförhållande: | 100 dB |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.0045 procent |
| Strömförbrukning (typiskt): | 15 W |
| Dynamiskt omfång: | 96 dB |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Strömförbrukning (vanlig): | 135 W |
| Lamptyp: | Glödande |
| Inbyggd förmåga: | Nej |
| Maximal flödeskapacitet: | 150 m³/h |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025