Smeg KTS75BC Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KTS75BC (5 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
5
Nedladdningar
618
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KTS75BC |
| Bredd: | 756 mm |
| Djup: | 745 mm |
| Höjd: | 1000 mm |
| Motoreffekt: | 240 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 800 m³/h |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025