Smeg KTS75CE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KTS75CE (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg KTS75CE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Instruction booklet
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KTS75CE |
| Bredd: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 50 kWh |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 56 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Tryck (Pa): | 437 |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Lampor: | 2 W |
| Ansluten effekt: | 278 W |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 549 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | E |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 72 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 65 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KTS75CE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025