Smeg LBE16P Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBE16P
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBE16P (23 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBE16P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

1
LAVABIANCHERIA
WASHING MACHINE
LIBRETTO ISTRUZIONI IT
INSTRUCTION MANUAL EN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBE16P |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 522 mm |
| Höjd: | 890 mm |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 5 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Centrifugering klass: | A |
| Vattenförbrukning per omgång: | 47 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.95 kWh |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBE16P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026