Smeg WAB801 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WAB801
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WAB801 (38 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg WAB801 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WAB801 |
| Färg på produkten: | Rood |
| Vikt: | 3810 g |
| Förpackningens vikt: | 4630 g |
| Snäll: | Bedrade sirene |
| Husmaterial: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Metal |
| Certifiering: | UL |
| Frekvens: | 0.4 - 14 MHz |
| Mått (B x D x H): | 200 x 252 x 222 mm |
| Power högtalare: | 15 W |
| Driftspänning: | 70.7 V |
| Drifttemperatur (TT): | -35 - 66 °C |
| Larm decibel: | 120 dB |
| Placering tillgänglig: | Binnen/buiten |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WAB801 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026