Smeg WMFABP1 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WMFABP1
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WMFABP1 (28 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg WMFABP1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMFABP1 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 690 mm |
| Höjd: | 890 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Blouse/shirt, Cotton, Eco, Jeans/denim, Mix, Quick, Synthetics, Delicate/silk |
| Strömförbrukning (max): | 2000 W |
| Minsta centrifugeringshastighet: | 600 RPM |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Invändigt material: | Polypropylen |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 10340 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Gräddfärgad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 2 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 222 kWh |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WMFABP1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026