Smeg LBW65E Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBW65E
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBW65E (29 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBW65E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

LAVABIANCHERIA
MANUALE DELL’UTENTE
WASHING MACHINE
USER MANUAL
LBW65E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBW65E |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 480 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 600 RPM |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Quick |
| Nominell kapacitet: | 5 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Nej |
| Centrifugering klass: | E |
| Ljudnivå (spinn): | - dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Halv-belastning: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBW65E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026