Smeg LBS106F Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBS106F
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBS106F (12 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBS106F eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Washing Machine
Lavatrice
LBS106F
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBS106F |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 40500 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 564 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Sladdlängd: | 0.9 m |
| Ljudnivå: | - dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Förpackningens vikt: | 42500 g |
| Förpackningens bredd: | 630 mm |
| Djuppackning: | 650 mm |
| Förpackningshöjd: | 690 mm |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 73 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | - kWu |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Groot |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | 2600 W |
| Ugn med nettokapacitet: | 73 l |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Ugnskraft: | 2600 W |
| Type beeldscherm: | LED |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBS106F ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026