Smeg LBW510CIT Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBW510CIT
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBW510CIT (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBW510CIT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

EN User Manual
Washing Machine
LBW508CIT
LBW510CIT
LBW508CIT-2
LBW510CIT-2
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBW510CIT |
| Bredd: | 244 mm |
| Djup: | 224 mm |
| Typ av strömkälla: | ATX |
| Antal USB 2.0-portar: | 4 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Inkluderad programvara: | - Drivers, Utilities, AntiVirus Software |
| Anslutningar: | - 1 x VGA\n |
| Processoruttag: | Socket 939 |
| Processorfabrikant: | AMD |
| Maximalt internminne: | 4 GB |
| Kompatibla operativsystem: | Microsoft Windows 2000/XP/XP 64-bit |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanalen |
| Nätverksfunktioner: | Realtek RTL8201CL 10/100 Ethernet |
| PS/2-port(ar): | 2 |
| Seriell port(ar): | 1 |
| Expansionsplatser: | - 2 x PCI\n- 1 x PCI Express x16\n- 1 x PCI Express x1\n- 1 x AMR |
| Maximalt minne grafikadapter: | 128 MB |
| Parallellport(ar): | 1 |
| Max. antal SMP-processorer: | 1 |
| Stöd för processor FSB: | 1000 MHz |
| Moderkorts formfaktor: | micro ATX |
| Antal minnesplatser: | 4 |
| BIOS-minnesstorlek: | 32 Mbit |
| COM-anslutningar: | 1 |
| Anslutning för CPU-kylare: | Ja |
| Anslutningar för husfläktar: | 3 |
| ATX-strömkontakt (24-stift): | Ja |
| Antal SATA-anslutningar: | 2 |
| USB 2.0-anslutningar: | 2 |
| Chassiintrångsanslutning: | Ja |
| Antal parallella ATA-anslutningar: | 2 |
| Grafikkontroll: | nv44 |
| Optisk enhetskontroll: | Dual Channel |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBW510CIT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026