Smeg PUM90X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg PUM90X (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
14
Nedladdningar
360
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | PUM90X |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | 1700 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 100 mm |
| Höjd: | 1120 mm |
| Ljudnivå: | 78 dB |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Kraftkälla: | Batterij/Accu |
| Luftfiltrering av dammsugare: | HEPA |
| Smutsavskiljningsmetod: | Filtrerend |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Dammkapacitet: | 0.8 l |
| Maximal ineffekt: | 250 W |
| Laddningstid: | 4 uur |
| Typ av dammsugare: | Zakloos |
| Avtagbar småtjuv: | Ja |
| Sugning: | 1900 Pa |
| Varaktighet: | 45 min |
| Batteri/Batterispänning: | 29.6 V |
| Dammsugarborste ingår: | Dusting brush, Motorized brush, Motorized wet roller brush |
| Sugmunstycke för kuddar: | Ja |
| Spaltverktyg: | Ja |
| Batterij capaciteit: | 2 Ah |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Våtmoppning: | Ja |
| Typ produkt: | Steelstofzuiger |
| HEPA-klass: | HEPA 13 |
| Inkluderar monteringsfäste: | Ja |
| Lämplig för alla typer av ytor: | Ja |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025