Smeg S4L120E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg S4L120E (15 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg S4L120E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

S4L120E
NL
KoelkastGebruiksaanwijzing2
FR
RéfrigérateurNotice d'utilisation17
DE
KühlschrankBenutzerinformation32
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | S4L120E |
| Vikt: | 35000 g |
| Bredd: | 548 mm |
| Djup: | 549 mm |
| Höjd: | 1218 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 101 kWh |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Förpackningens bredd: | 590 mm |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 99 |
| Kylsystem: | Statiskt |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 600 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 36500 g |
| AC-inspänning: | 230 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 1 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 34 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1225 mm |
| Ansluten effekt: | 130 W |
| Kylkapacitet netto: | 208 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg S4L120E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026