Smeg SHB600X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SHB600X (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
1.605
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | SHB600X |
| Vikt: | 562.5 g |
| Bredd: | 156 mm |
| Djup: | 133.3 mm |
| Höjd: | 44.5 mm |
| Vormfaktor: | Doos |
| Uppfyller branschstandarder: | 802.3af |
| Nätverksprotokoll som stöds: | DHCP, IGMP v3, UDP, TCP, HTTP, Telnet, FTP |
| Rackmontering: | Nee |
| Quality of Service (QoS): | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 85 procent |
| Aansluiting type: | RJ-45 |
| Antal röstkanaler som stöds (max): | 1 |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025