Smeg SHIG910X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SHIG910X (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.272
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | SHIG910X |
| Förpackningens vikt: | 660 g |
| Förpackningens bredd: | 67 mm |
| Djuppackning: | 244 mm |
| Förpackningshöjd: | 155 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1600 x 1200 Pixels |
| Anslutning(ar): | 1xDVI-I, 1xRJ-45 |
| Maximalt avstånd: | 50 m |
| Bandbreedte: | 0.6 MHz |
| Antal videoportar: | 1 |
| DC-in krav: | DC 5V 1.2A |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025