Smeg SI5644B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SI5644B (12 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg SI5644B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SI5644B |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 515 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| Installationsfack, bredd: | 555 mm |
| Installationsfack, djup: | 478 mm |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Regelbunden brännare / kokzon: | - W |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Typ av ytskikt: | Keramiska |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Antal kokzoner som kan användas samtidigt: | 4 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SI5644B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026