Smeg SO4302M1X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SO4302M1X (46 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg SO4302M1X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

IT
WARRANTY
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTÍA
GARANTIA
GUARANTEE
GARANTI
GARANTI
SV
GWARANCJA
EN
FR
BE-FR
BE-NL
DE
NL
ES
PT
PL
ZA
GARANZIA
DA
TAKUU
GARANTI
FI
NO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SO4302M1X |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35600 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 450 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Förpackningens bredd: | 635 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Nej |
| Ångkokning: | Nej |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnsstorlek: | Liten |
| Självrengörande: | Nej |
| Ursprungsland: | Italien |
| Antal hyllor: | 1 galler |
| Snabbstart: | Ja |
| Smart matlagningsfunktion: | Nej |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 39000 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Eco-läge: | Ja |
| Ugnens nettokapacitet: | 40 l |
| Antal nivåer: | 2 |
| Cool dörr: | Ja |
| Dörrmaterial: | Glas |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Nej |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Hyllor material: | Krom |
| Installationsfack, bredd: | - mm |
| Installationsfack, djup: | - mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Mikrovågsugnens stryka: | 800 W |
| Ansluten effekt: | 3100 W |
| Grill styrka: | 1500 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Nej |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 40 l |
| Totalt ugn: | 3100 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Interiör material: | Emalj |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 12 |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Löstagbar ugnslucka: | Nej |
| Antal glaspaneler dörr: | 4 |
| Långsam tillagning: | Nej |
| Stektermometer: | Nej |
| Topp, botten och fläkt: | Ja |
| Avfrostning program mängd: | 1 |
| Brödbakningsförmåga: | Nej |
| Pizzatillagningsfunktion: | Nej |
| Infällbara vred: | Nej |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Nej |
| Handtag material: | Rostfritt stål |
| Grillning med stängd lucka: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SO4302M1X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026