Smeg SOP6301S2X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SOP6301S2X (44 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
44
Nedladdningar
1.322
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SOP6301S2X |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 41900 g |
| Bredd: | 592 mm |
| Djup: | 597 mm |
| Höjd: | 548 mm |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.09 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Vattentankens kapacitet: | 0.8 l |
| Ursprungsland: | Italien |
| Maximal temperatur (konventionell): | 30 ° C |
| Maximal temperatur (konvektion): | 280 ° C |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Vikt inkl. förpackning: | 45500 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 68 l |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 3000 W |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 68 l |
| Totalt ugn: | 1200 W |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.68 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026