Smeg WHT914LUK1 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WHT914LUK1
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WHT914LUK1 (28 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg WHT914LUK1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

2820527985_EN/ 07-11-19.(10:13)Document Number
WHT914LUK1
Washing Machine
User’s Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WHT914LUK1 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | 53 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Nej |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 214 kWh |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Energiklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Bulleremission, klass: | B |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 76 dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | 0 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Funktion för att lägga till klädesplagg (paus): | Nej |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WHT914LUK1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026