Smeg LST147 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LST147
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LST147 (30 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg LST147 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

WASMACHINE
MÁQUINA DE LAVAR ROUPA
TVÄTTMASKIN
СТИРАЛЬНАЯ МАШИНА
GEBRUIKSAANWIJZING
NL
MANUAL DE INSTRUÇÕES
PT
BRUKSANVISNING
SV
РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ
RU
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LST147 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Ljudnivå (tvätt): | 56 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Wool, Quick |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 10340 l |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 218 kWh |
| Halv-belastning: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 110 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LST147 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026