Smeg LBB14AZ Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBB14AZ
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBB14AZ (28 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBB14AZ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

WASMACHINE
MÁQUINA DE LAVAR ROUPA
TVÄTTMASKIN
СТИРАЛЬНАЯ МАШИНА
GEBRUIKSAANWIJZING
NL
MANUAL DE INSTRUÇÕES
PT
BRUKSANVISNING
SV
РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ
RU
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBB14AZ |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 645 mm |
| Höjd: | 890 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Quick, Sport |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Produktens färg: | Blå |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 10340 l |
| Tvättklass: | B |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Ljudnivå (spinn): | - dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1.08 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 222 kWh |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Dörröppningsvinkel: | 110 ° |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBB14AZ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026