Snom M3 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Snom M3 (82 sidor) i kategorin Telefon. Guiden har ansetts hjälpsam av 41 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Snom M3 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/82

5SERÖ'UIDEÖÖÖ3(/24Ö6%23)/.Ö
"EDIENUNGSANLEITUNGÖÖÖ+52:6%23)/.
%.',)3(
$%543#(
WWWSNOMCOM
WWWSNOMCOM
snom_m3_cover.indd 113.09.2007 12:21:31
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snom |
| Kategori: | Telefon |
| Modell: | M3 |
| Produkttyp: | IP-telefon |
| Vikt: | 260 g |
| Upplösning: | 128 x 128 pixlar |
| Lösenordsskydd: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Telefonbokskapacitet: | 170 poster |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Produktstorlek (BxDxH): | 28 x 144 x 166 mm |
| Vidarekoppling: | Ja |
| Samtal väntar: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Stöd för nätverksprotokoll: | HTTP |
| Högtalartelefon: | Ja |
| Snabbuppringning: | Ja |
| Namn och uppringnings-ID: | Ja |
| Vikt, handenhet: | 98 g |
| Klarar konferenssamtal: | Ja |
| Pausat samtal: | Ja |
| Knappsats, antal tangenter: | 12 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Snom M3 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Telefon Snom Manualer
2 April 2026
30 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
24 Januari 2026
24 Januari 2026
15 Oktober 2025
15 Oktober 2025
7 September 2024
Telefon Manualer
Nyaste Telefon Manualer
2 April 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026
4 Mars 2026
19 Oktober 2025
17 Oktober 2025
13 Oktober 2025