Snom M30 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Snom M30 (84 sidor) i kategorin Telefon. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Snom M30 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snom |
| Kategori: | Telefon |
| Modell: | M30 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 187 g |
| Bredd: | 84 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 26 mm |
| Förpackningens vikt: | 494 g |
| Förpackningens bredd: | 231 mm |
| Djuppackning: | 131 mm |
| Förpackningshöjd: | 66 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| LED-indikatorer: | Access, Power |
| AC-adapterns inspänning: | 230 V |
| USB-kontakttyp: | USB Type-C |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Medföljande kablar: | USB Type-A to USB Type-C, USB Type-C to USB Type-C |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Ursprungsland: | China |
| USB-version: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Material: | Aluminium, Plastic |
| Plug and play: | Ja |
| Stöder Windows: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| AC-adapter, utspänning: | 5 V |
| AC-adapter, utström: | 2 A |
| Inklusive skruvar: | Ja |
| Storlek på lagringsdisk: | 2.5 " |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Typer av RAID: | 0, 1 |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 270 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 341 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 10740 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 506 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 20 stuk(s) |
| Överföringshastighet: | 10 Gbit/s |
| Antal lagringsenheter som stöds: | 1 |
| Typ produkt: | HDD-/SSD-behuizing |
| Kön USB-kontakt: | Vrouwelijk |
| Stöd för lagringsenhetshöjder: | 9.5 mm |
| UASP-stöd: | Ja |
| Inkluderar skruvmejsel: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Snom M30 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Telefon Snom Manualer
2 April 2026
30 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
24 Januari 2026
24 Januari 2026
15 Oktober 2025
15 Oktober 2025
7 September 2024
Telefon Manualer
Nyaste Telefon Manualer
2 April 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026
4 Mars 2026
19 Oktober 2025
17 Oktober 2025
13 Oktober 2025