Snom m9 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Snom m9 (23 sidor) i kategorin Telefon. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Snom m9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

1
Handbook v1
Compact High Performance Spatial Stereo Soundbar
with Wireless Subwoofer and Bluetooth®
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snom |
| Kategori: | Telefon |
| Modell: | m9 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Vikt: | 46300 g |
| Bredd: | 545 mm |
| Djup: | 640 mm |
| Höjd: | 1250 mm |
| Nettoskatt: | 160 W |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Ljudnivå: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Årlig-energiförbrukning: | 246 kWu |
| Förpackningens vikt: | 44750 g |
| Förpackningens bredd: | 595 mm |
| Djuppackning: | 665 mm |
| Förpackningshöjd: | 1295 mm |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 187 l |
| Fryskapacitet: | 20 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Lämplig för paneljustering: | Nee |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 18 uur |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Bulleremissionsklass: | C |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Typ produkt: | Vrieskast |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Snom m9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Telefon Snom Manualer
2 April 2026
30 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
24 Januari 2026
24 Januari 2026
15 Oktober 2025
15 Oktober 2025
7 September 2024
Telefon Manualer
Nyaste Telefon Manualer
2 April 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026
4 Mars 2026
19 Oktober 2025
17 Oktober 2025
13 Oktober 2025