Snow Joe Mow Joe MJ408C Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Snow Joe Mow Joe MJ408C (12 sidor) i kategorin gräsklippare. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
2.2 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
555
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snow Joe |
| Kategori: | gräsklippare |
| Modell: | Mow Joe MJ408C |
| Modell: | Handgräsklippare |
| Klippbredd: | 508 mm |
| Minsta klipphöjd: | 44.4 mm |
| Maximal klipphöjd: | 95.3 mm |
| Sladdlös: | Ja |
| Batterispänning: | 24 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Rekommenderad gräsyta: | - m² |
| Gräs samla volym: | 57 l |
| Klippspalt justering: | 7 |
| Skärhöjd: | 44.4 - 95.3 mm |
gräsklippare Snow Joe Manualer
16 September 2025
15 September 2025
15 September 2025
gräsklippare Manualer
Nyaste gräsklippare Manualer
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026