Sogo SS-1945 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Sogo SS-1945 (52 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Sogo SS-1945 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Precaución: lea y conserve estas importantes instrucciones
Caution: please read and preserve these important instructions
ref. SS-1945
manual de instrucciones / instructions for use
Televisor Digital COLOR FULL HD LED 19"
Digital Full HD LED COLOR Television 19"
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Sogo |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | SS-1945 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 561 g |
| Bredd: | 115 mm |
| Djup: | 125 mm |
| Höjd: | 71 mm |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 2 |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Displayteknik: | LCD |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Inspänning: | 100-240 V |
| Förvaringstemperatur: | -10 - 70 °C |
| Laddningsspänning: | 2.6-4.35 V |
| Strömspänningsskydd: | Overspanning |
| Förvaringsfuktighet: | 0 - 75 procent |
| Kompatibel batteriteknik: | Lithium Iron Phosphate (LiFePo4), Lithium Polymer (LiPo), Lithium-Ion (Li-Ion), Nickel-Cadmium (NiCd), Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 75 procent |
| Batterier-ingår: | Nee |
| Omvänd polaritet kretsskydd: | Ja |
| Laadstroom: | 15 A |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Sogo SS-1945 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Sogo Manualer
9 Mars 2026
18 September 2024
9 September 2024
25 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
13 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
4 Augusti 2024
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026