Sogo SS-2425 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Sogo SS-2425 (52 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Sogo SS-2425 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Precaución: lea y conserve estas importantes instrucciones
Caution: please read and preserve these important instructions
ref. SS-2425
manual de instrucciones / instructions for use
Televisor Digital COLOR FULL HD LED 24"
Digital Full HD LED COLOR Television 24"
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Sogo |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | SS-2425 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 102 g |
| Bredd: | 67 mm |
| Djup: | 105 mm |
| Höjd: | 58 mm |
| Kraftkälla: | Batterijen |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iPadOS |
| Instruktioner: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Vormfaktor: | Rechtshandig |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| Material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Rubber |
| Avsedd för: | Kantoor |
| Plug and play: | Ja |
| Stöder Windows: | Ja |
| Ergonomisk design: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Förvaringstemperatur: | -15 - 60 °C |
| Antal knappar: | 6 |
| Förbindelse: | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Stöder Linux: | Ubuntu 16.04 |
| Ytfärg: | Monochromatisch |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 1600 DPI |
| Medföljande mottagare: | Ja |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Optisch |
| Mottagare typ: | Nano-ontvanger |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Batterityp: | AA |
| Programmerbara musknappar: | Nee |
| Vertikal design: | Ja |
| Tumstöd: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Sogo SS-2425 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Sogo Manualer
9 Mars 2026
18 September 2024
9 September 2024
25 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
13 Augusti 2024
12 Augusti 2024
9 Augusti 2024
4 Augusti 2024
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026