Speed-Link SL-630026-BK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Speed-Link SL-630026-BK (2 sidor) i kategorin gå. Denna manual har varit användbar för 26 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.352
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Speed-Link |
| Kategori: | gå |
| Modell: | SL-630026-BK |
| Vikt: | 106 g |
| Bredd: | 76 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 72 mm |
| Batterikapacitet: | 500 mAh |
| Gränssnitt: | RF Trådlös |
| Ergonomisk design: | Ja |
| Antal knappar: | 5 |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Typ av laddningsport: | USB Type-C |
| Rörelseupplösning: | 3200 DPI |
| Gummihandtag: | Ja |
| Typ av knappar: | Tryckbara knappar |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 3 |
| Tyst klick: | Ja |
| Vertikal design: | Ja |
| Tumstöd: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal USB-portar: | 1 |
| Förpackningstyp: | Upphängbar förpackning |
| Formfaktor: | högerhand |
| Belysning: | Ja |
| Belysningsfärg: | Multi |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Mottagartyp: | Nanomottagare |
| Strömkälla: | Batterier |
| USB-port: | Ja |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Uppladdningsbara: | Ja |
| Ändamål: | Spela |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Mottagare medföljer: | Ja |
| Rörelsedetektor-teknik: | Optisk |
| Scroll-typ: | Hjul |
| Knappfunktion: | DPI-omkopplare |
| Antalet rullningshjul: | 1 |
| Anpassningsbar rörelseupplösning: | Ja |
gå Speed-Link Manualer
6 Augusti 2025
5 Augusti 2025
5 Augusti 2025
5 Augusti 2025
5 Augusti 2025
gå Manualer
Nyaste gå Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026