Speed-Link Volity Ready SL-800010-BK Bruksanvisning
Speed-Link mikrofon Volity Ready SL-800010-BK
Läs gratis den bruksanvisning för Speed-Link Volity Ready SL-800010-BK (3 sidor) i kategorin mikrofon. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Speed-Link Volity Ready SL-800010-BK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/3

USER GUIDE
VOLITY READY
STREAMING STARTER SET
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Speed-Link |
| Kategori: | mikrofon |
| Modell: | Volity Ready SL-800010-BK |
| Höjd: | 157 mm |
| Diameter: | 47 mm |
| Gränssnitt: | USB |
| Modell: | Studiomikrofon |
| USB-anslutning: | USB Type-A, USB Type-B |
| Kompatibla operativsystem: | Win Vista (32/64-Bit)\nWindows 7 (32/64-Bit)\nWindows 8 (32/64-Bit)\nWindows 8.1 (32/64-Bit)\nWindows 10 (32/64-Bit) |
| Bithastighet: | 24 bit |
| Samplingshastighet: | 96 kHz |
| Mikrofonhållare: | Ja |
| Mikrofonfrekvens: | 30 - 16000 hz |
| Kabellängd: | 2.9 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Monteringssats: | Ja |
| Skrivbordsstativ: | Ja |
| Kabel inkluderad: | USB typ A till USB typ B |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85181000 |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -38 dB |
| Mottagarvikt: | 179 g |
| Mikrofon, riktning: | Kardioid |
| Mikrofon ingångsimpedans: | 2200 Ω |
| Ekvivalent ljudnivå: | 16 dB |
| Vindskydd: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Speed-Link Volity Ready SL-800010-BK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrofon Speed-Link Manualer
5 Augusti 2025
5 Augusti 2025
4 Augusti 2025
31 Juli 2025
21 Februari 2025
25 September 2024
9 September 2024
21 Augusti 2024
14 Augusti 2024
14 Augusti 2024
mikrofon Manualer
Nyaste mikrofon Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026