Spirit Of Gamer PRO-H3 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Spirit Of Gamer PRO-H3 (1 sidor) i kategorin Headset. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.3 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
1.766
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Spirit Of Gamer |
| Kategori: | Headset |
| Modell: | PRO-H3 |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 240 g |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Impedans: | 21 Ω |
| Mikrofontyp: | Bommikrofon |
| Kompatibla produkter: | Nintendo Switch\nPC\nPlayStation 4\nPlayStation 5\nSmartphones\nXBOX One\nXBOX Series S\nXBOX Series X |
| Mikrofonfrekvens: | 20 - 20000 hz |
| Virtuellt surroundljud: | Ja |
| Drivenhet: | 50 mm |
| Kabellängd: | 1 m |
| Produktens färg: | Black, Orange |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -42 dB |
| Antal: | 1 |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 112 dB |
| Knappar: | Mute, Volume +, Volume - |
| Typ av kontrollenhet: | Inline-kontrollenhet |
| Virtuell surround-teknik: | Windows Sonic |
| Mikrofon ingångsimpedans: | 2200 Ω |
Headset Spirit Of Gamer Manualer
1 September 2025
28 Augusti 2025
12 Augusti 2025
12 Augusti 2025
11 Augusti 2025
Headset Manualer
Nyaste Headset Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026