StarTech.com 4PCIE-PCIE-ENCLOSURE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com 4PCIE-PCIE-ENCLOSURE (3 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
3
Nedladdningar
1.044
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | 4PCIE-PCIE-ENCLOSURE |
| Höjd: | 240 mm |
| Förpackningens bredd: | 420 mm |
| Material: | Stål |
| Uteffekt: | 3 A |
| Värdgränssnitt: | USB Type-C |
| Strömförsörjning ingår: | Ja |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Dataöverföringshastighet (max): | 10 Gbit/s |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6000 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 270 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 2 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 430 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 520 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 36 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 75 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 5 - 95 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| Kabel inkluderad: | USB typ C till USB typ C |
| Likströmsingång: | Ja |
| Manual: | Ja |
| Intern: | Nej |
| Kretsar: | ASMedia - ASM1806 |
| Ändamål: | PC |
| Strömförsörjning ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| Utgränssnittet: | PCIe, Terminal |
| Expansionskortets standard: | PCIe 2.0 |
| PCI Express-kortplatser, antal: | 4 |
| Värdgränssnitt, hona eller hane:: | Honkoppling |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025