StarTech.com Cat 5e/6, 70 m Bruksanvisning
StarTech.com AV extender Cat 5e/6, 70 m
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com Cat 5e/6, 70 m (9 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com Cat 5e/6, 70 m eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/9

Manual Revision: 04/14/2022
For the most up-to-date information, please visit: www.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
ST121HDBTE
HDMI® over Cat 5e/6 Extender - 70m
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | Cat 5e/6, 70 m |
| Vikt: | 428 g |
| Bredd: | 67 mm |
| Djup: | 80 mm |
| Höjd: | 65 mm |
| Förpackningens bredd: | 235 mm |
| LED-indikatorer: | Status |
| Videolägen som stöds: | 720p, 1080p |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 pixlar |
| Ljudsystem: | Flerkanalig |
| Certifiering: | CE, FCC, HDBT, TAA |
| Material: | Gjuten aluminium |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA), 4096 x 2160 |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Uteffekt: | 1.5 A |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 52000 h |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 12 V |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| Kabellängd: | 0.1 m |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 156 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1100 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 257 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 12 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 411 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 325 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 3 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 110 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | LAN (RJ-45) |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Ingående ström: | 0.5 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 70 m |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| HDMI-in: | 1 |
| Stöd för ljud: | Ja |
| Typer av nätkontakter som ingår: | AU, EU, NA, UK |
| Jordtråd: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com Cat 5e/6, 70 m ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025