StarTech.com EXTEND-HDMI-4K40C6P1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com EXTEND-HDMI-4K40C6P1 (2 sidor) i kategorin AV extender. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.624
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | EXTEND-HDMI-4K40C6P1 |
| Vikt: | 130 g |
| Bredd: | 69 mm |
| Djup: | 57 mm |
| Höjd: | 77 mm |
| Förpackningens bredd: | 200 mm |
| LED-indikatorer: | Link, Power |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP: | Ja |
| Material: | Metall |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Uteffekt: | 1 A |
| Rackmontering: | Nej |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| Bandbredd: | 10.2 Gbit/s |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| HDCP-version: | 1.4 |
| Antal HDMI-utgångar: | 2 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 12 V |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| IR-sändare ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 116 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 500 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 370 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 30 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 420 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 410 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 0.1 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 90 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176200 |
| Ingående ström: | 0.3 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 70 m |
| Fjärrstyrd IR-utgång: | 1 |
| Seriekoppling (daisy chain): | Ja |
| HDMI-in: | 1 |
| Fjärrstyrd (IR) ingång: | 1 |
| IR-mottagare ingår: | Ja |
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025