StarTech.com HDBOOST4K2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com HDBOOST4K2 (2 sidor) i kategorin AV extender. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.105
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | HDBOOST4K2 |
| Vikt: | 15 g |
| Bredd: | 52 mm |
| Djup: | 28.5 mm |
| Höjd: | 13.7 mm |
| Förpackningens bredd: | 140 mm |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | REACH, CE, FCC |
| HDCP: | Ja |
| Material: | Plast |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Modell: | Repeater för AV-utrustning |
| USB-anslutning: | Micro-USB B |
| Rackmontering: | Nej |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| Bandbredd: | 18 Gbit/s |
| HDCP-version: | 2.2 |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal USB-portar: | 1 |
| Låddjup: | 170 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 113 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 340 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 100 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 550 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 530 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 2.5 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 5 - 90 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Kabel inkluderad: | USB |
| USB-ström: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 14 m |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| HDMI-in: | 1 |
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025