StarTech.com KSLTAD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com KSLTAD (2 sidor) i kategorin spår. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.050
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | spår |
| Modell: | KSLTAD |
| Vikt: | 23.8 g |
| Bredd: | 32.6 mm |
| Djup: | 32.6 mm |
| Höjd: | 6.7 mm |
| Förpackningens bredd: | 128 mm |
| Certifiering: | RoHS, REACH, TAA |
| Produktens färg: | Silver |
| Låddjup: | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 45 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 236 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 200 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 348 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 273 mm |
| Bästa användningsområden: | Universal |
| Harmonized System (HS)-kod: | 83014090 |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
spår StarTech.com Manualer
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
26 September 2024
spår Manualer
Nyaste spår Manualer
8 April 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025
29 Mars 2025