StarTech.com RKCONS1708K Bruksanvisning
StarTech.com Inte kategoriserad RKCONS1708K
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com RKCONS1708K (44 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com RKCONS1708K eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Manual Revision: 08/30/2024
User Manual
For the latest information and specications visit
www.startech.com/RKCONS1708K
8-Port VGA Rackmount LCD Console | 17in. | 1U
SKU#: RKCONS1708K
Actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | RKCONS1708K |
| Vikt: | 17000 g |
| Bredd: | 448 mm |
| Djup: | 43 mm |
| Höjd: | 619 mm |
| Förpackningens bredd: | 76 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Skärm diagonal: | 17 " |
| Upplösning: | 1280 x 1024 pixlar |
| Ljusstyrka: | 250 cd/m² |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Material: | Stål |
| Bildförhållande: | 5:4 |
| Rackmontering: | Ja |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 50000 h |
| Antal skruvar: | 8 |
| Rackkapacitet: | 1U |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Skärmtyp: | LCD |
| Låddjup: | 617 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 19700 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 182 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 617 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 767 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 13 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS, UL ECOLOGO |
| Video porttyp: | VGA |
| Kabel inkluderad: | KVM |
| Displaytyp: | TFT LCD |
| IP-kontroll: | Nej |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Ingående ström: | 1.5 A |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 8 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.264 x 0.264 mm |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| Snabbknappar: | Ja |
| AC-adapter, inspänning: | 100 - 240 V |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Tangentbord anslutningstyp: | PS/2 |
| Mus porttyp: | PS/2 |
| Antal USB 2.0 typ A-portar: | 2 |
| Knapplås: | Nej |
| Inbyggnadsdjup (max): | 900 mm |
| Inbyggnadsdjup (min): | 560 mm |
| Korgmuttrar ingår: | Ja |
| Antal korgmuttrar: | 8 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com RKCONS1708K ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025