StarTech.com SHELF-1U-12-FIXED-V Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com SHELF-1U-12-FIXED-V (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.056
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | SHELF-1U-12-FIXED-V |
| Vikt: | 2200 g |
| Bredd: | 483 mm |
| Djup: | 305 mm |
| Höjd: | 120 mm |
| Förpackningens bredd: | 370 mm |
| Modell: | Hylla till rackskåp |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Rackkapacitet: | 1U |
| Maxvikt: | 25 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 550 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3000 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 565 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 5 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 630 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 385 mm |
| Material, hölje: | SPCC |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Efterlever industristandard: | EIA/ECA-310-E |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Skruvtyp: | M6 |
| Brickor inkluderade: | Ja |
| Korgmuttrar ingår: | Ja |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025