StarTech.com Slideshelfd Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com Slideshelfd (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.463
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | Slideshelfd |
| Vikt: | 5700 g |
| Bredd: | 455 mm |
| Djup: | 559 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| Förpackningens bredd: | 483 mm |
| Modell: | Justerbar hylla |
| Rackkapacitet: | 1U |
| Maxvikt: | 25 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Monteringssats: | Ja |
| Låddjup: | 630 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6550 g |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Material, hölje: | Stål |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85389099 |
| Skruvar medföljer: | Ja |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025