StarTech.com SM2DUPE11 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com SM2DUPE11 (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
929
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | SM2DUPE11 |
| Produkttyp: | HDD-/SSD-duplikator |
| Vikt: | 1200 g |
| Höjd: | 95 mm |
| Förpackningens bredd: | 235 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Gränssnitt: | SATA |
| Uteffekt: | 5 A |
| Överföringshastighet: | 7.5 GB/min |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 465 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3000 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 330 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 6 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 520 mm |
| Produkter per lastpall: | 6 styck |
| Ytterförpackningens bredd: | 520 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 208 x 181 x 29 mm |
| Temperatur vid drift: | 5 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| AC-inspänning: | 110 - 240 V |
| Material, hölje: | Metall |
| Kabel inkluderad: | AC, SATA |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Displaytyp: | LCD |
| Ingående ström: | 1.4 A |
| HDD-gränssnitt som stöds: | SATA |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Paketlängd: | 236 mm |
| Antalet samtidiga kopior: | 1 kopior |
| Hårddiskstorlek som stöds: | 2.5, 3.5 " |
| Dupliceringsapparatens driftlägen: | Copy, Erase |
| Högsta lagringskapacitet: | 16 TB |
| Solid-state drive-gränssnitt: | M.2 |
| Antal skydd som ingår: | 2 |
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025