StarTech.com ST12MHDLNHR Bruksanvisning
StarTech.com mottagare ST12MHDLNHR
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST12MHDLNHR (21 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST12MHDLNHR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

Manual Revision: 08/17/2018
For the most up-to-date information, please visit: www.startech.com
FR: Guide de l’utilisateur - fr.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
IT: Guida per l’uso - it.startech.com
JP: 取扱説明書 - jp.startech.com
Manual Revision: 08/17/2018
For the latest information, technical specications, and support for
this product, please visit www.startech.com
ST12MHDLNHK
ST12MHDLNHR
HDMI Over IP Extender Kit - 1080p
*
actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | ST12MHDLNHR |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 95 mm |
| Höjd: | 117 mm |
| Snäll: | Koeler |
| Ljudnivå (hög hastighet: | 30 dB |
| Maximalt luftflöde: | 31.7 cfm |
| Rotationshastighet (max): | 2000 RPM |
| Lämplig plats: | Processor |
| Ventilator diameter: | 95.5 mm |
| Spänningsklassificering: | 12 V |
| Nominell nätspänning: | 0.16 A |
| Processorsocklar som stöds: | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 775 (Socket T), Socket AM2, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Maximalt lufttryck: | 1.09 mmH2O |
| Typ av lager: | Ventilatorlager |
| Finmaterial: | Aluminium |
| Antal värmerör: | 2 |
| Matventilator (bxdxh): | 95.5 x 95.5 x 25 mm |
| Värmerörs diameter: | 6 mm |
| Kylflänsens mått (B x D x H): | 40 x 80 x 117 mm |
| Fläktkontakt: | 3-pin |
| Kylfläns vikt: | 218 g |
| Mean Time To Failure (MTTF): | 40000 uur |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST12MHDLNHR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare StarTech.com Manualer
10 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
8 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026