StarTech.com ST121EXT Bruksanvisning
StarTech.com mottagare ST121EXT
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST121EXT (14 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST121EXT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Manual Revision: 07/18/2016
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
For the most up-to-date information, please visit: www.startech.com
ST1214T
ST1218T
ST121EXT / ST121EXTGB / ST121EXTEU
ST121R / ST121RGB / ST121REU
VGA Video Extender
*ST121R shown
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | ST121EXT |
| Vikt: | 204 g |
| Höjd: | 98 mm |
| Förpackningens bredd: | 104 mm |
| Strömförsörjning: | 9V DC, 0.6A |
| Maximal upplösning: | 1024 x 768 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Material: | Gjuten aluminium |
| Modell: | Repeater för AV-utrustning |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Uteffekt: | 0.6 A |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| VGA (D-Sub) utgångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 9 V |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5 |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 220 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 600 g |
| Produktstorlek (BxDxH): | 64 x 103 x 20.6 mm |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 150 m |
| Externa anslutningar: | 2 DB15 HD, 2 RJ45 |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 104 x 220 x 98 mm |
| Seriekoppling (daisy chain): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST121EXT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare StarTech.com Manualer
10 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
8 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026