StarTech.com ST121R Bruksanvisning
StarTech.com mottagare ST121R
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST121R (14 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST121R eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Manual Revision: 07/18/2016
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
For the most up-to-date information, please visit: www.startech.com
ST1214T
ST1218T
ST121EXT / ST121EXTGB / ST121EXTEU
ST121R / ST121RGB / ST121REU
VGA Video Extender
*ST121R shown
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | ST121R |
| Höjd: | 98 mm |
| Förpackningens bredd: | 104 mm |
| Strömförsörjning: | 9VDC, 0.6A |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 220 mm |
| Externa anslutningar: | 2 DB15 HD, 1 RJ45 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST121R ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare StarTech.com Manualer
10 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
8 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
7 September 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026